Haşere ve Böcek İlaçlama

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Haşere ve Böcek İlaçlama

Kamp yaparken veya bahçede zaman geçirirken böceklerle başa çıkmak yeterince kötüdür. Ama bundan daha kötüsü sürekli içerisinde bulunduğunuz ev – ofis gibi mekanlarda böceklerin varlığıdır. Bu altı ve sekiz ayaklı karınca, böcek, örümcek, kırkayak ve hamamböcekleri ile fare gibi zararlıları uzak tutmak için Beta Temizlik olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız. 

ilaçlama

Evinizi ve işletmenizi tehlikeli ve sağlıksız böcek sorunlarından uzak tutmak için erken eylem önemlidir. Beta Temizlik ’in zararlılar ile mücadele hizmetleri, böcek sorununun oluşmasını önlemeye yardımcı olur ve zararlılar yayılırsa hızlı ve etkili çözümler sunar. Bu zararlılar sağlığınızı tehdit ettiği gibi özellikle işletmelerinizde onarılamaz itibar hasarlarının oluşmasına sebebiyet vermektedir.

Ev ve ofislerinizde, küçük tesislerden endüstriyel tesislere kadar her büyüklükteki işletmeye yardım ediyoruz ve tahtakuruları, karıncalar, hamamböceği, eşekarısı, sinekler, solucanlar, güveler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi rahatsız edici böcekleri ortadan kaldırıyoruz. 

İşinde uzman ekibimiz tarafından, ev içi ilaçlamalarda kokusuz ürünler kullanılmakta, 4 saat sonra eve girilebilmekte, herhangi bir temizlik ve dezenfekte gerektirmeden ev kullanılabilmektedir.

Hızlı ve etkili böcek kontrolümüz genellikle aynı gün çalışma alanlarına da geri dönmenizi sağlar.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Beta Temizlik sağlıklı, hijyenik ve haşerelerden uzak günler diler.