ibadethane Temizliği (Cami Temizliği)

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

cami temizliğiTüm dinlerin ortak teması olan temizlik, yaşamsal gereksinim kadar, İNANILAN’a en yakın olunan ibadet haneler içinde hayati bir önem arz etmektedir. Beta Temizlik Hizmetleri olarak toplum için bu denli önem arz eden mekânların, hak ettiği şekilde temiz olması adına, tarafımıza ihtiyaç duyulan her an, şüphesiz maksimum hassasiyetle en iyi sonuca ulaşacağımızdan eminiz. Camiler de halı yıkama avize silme gibi tüm detaylı hizmetleri, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kilise, havra ve tüm dini ibadet alanlarında Beta Temizlik firması olarak hizmete hazırız.

Mobil halı yıkama makinesiyle camilerin yerinden çıkarılması zor olan halılarını yerinde temizliyoruz.  talep edildiğin de bu hizmet, i temizlik ekibiyle tüm iç mekân ve çevre temizliği ile genel bakımını yapmaktayız . Vatandaşların temiz bir ortamda ibadetlerini yapabilmeleri amacıyla yapılan , cami temizliği hizmetini, teknolojik imkânlarla bir adım ileri taşıyor. Mobil halı yıkama makinesiyle camilerin yerlerinden çıkarılması zor olan halıları, yerinde yıkanarak, tertemiz hale getiriliyor. Yerinde halı yıkama makinesi, sıcak su özelliği ile halıdaki kirleri söküyor ve yüksek emiş gücüyle kirli suyu vakumluyor. Yıkama sonrası tertemiz hale gelen halılar 2 saat gibi bir sürede kuruyor.

Beta Temizlik cami temizlik ekibi, talep edilmesi halinde  hem iç mekân temizliğini yapıyor hem de makine ile halılarını yıkıyor. Bu kapsamda Camii'nin halıları da yerinde yıkanarak, tertemiz hale getirilir. Caminin, minber, mihrap, kürsü, kapı ve pencere gibi kısımların da temizlik yapılmaktadır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 
Beta Temizlik Hizmetleri