Villa Temizliği

Ev Temizliği hizmeti konut ve Meskenlerin konumuna göre, İNŞAAT ve TADİLAT sonrası, İLAÇLAMA ve TAŞINMA sonrası, DOĞAL AFET ( yangın, su basması vb. ) ikamet halinde oturulan EŞYALI KONUT olmak üzere birkaç çeşittir. Ev temizliği için Beta Temizlik Hizmetleri’ tercih etmeniz durumunda Temizlik hizmetinin ifası için gerekli tüm kimyasal ve ekipmanlar, Personel, Ulaşım ve Yemek giderleri tarafımızdan karşılanacak olup EKSTRE bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. İkamet alanlarımız bizler için iç dünyamızın dışa dönük tek göstergesidir. Temizlik hizmeti kadar bu hizmetin ifası esnasında konutta bilinçsiz uygulamalardan meydana gelecek hasarlarda düşünülüp bu konuda uzman ekip tarafından lokal kimyasal kullanımı ile ( kullanılacak alanın türüne ve dokusuna göre)  olabilecek en üst düzeyde hijyen sağlanmalıdır. BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ Konut temizliklerinizi metre kare sınırlaması koymadan sizin talep ettiğiniz kalitede hizmeti aldığınızı beyan edeceğiniz ana kadar TAVANDAN TABANA,  bir iş günü içerisinde ANAHTAR TESLİM tamamlamaktadır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...
Beta Temizlik Hizmetleri

Ev temizlik Kampanayası için Tıklayınız

Okul Yurt ve Kampüsler

OKUL YURT VE KAMPÜSLER  Beta Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul genelinde mevcut kamu ve özel tüm eğitim kurumlarına ve eğitime dayalı tüm yerleşkelere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Okullar, kolejler, dershaneler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, kampüsler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti minimum bedelde sunmaya talibiz. Ücretsiz ekspertiz ve fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri

Ofis Büro İşyeri TemizliğiZamanınızın büyük bölümünü harcadığınız OFİS, BÜRO ve İŞ YERLERİNİZDE rahat ve temiz bir ortam yaratmak için BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak, Full-Time (sürekli görev alacak bordrolu temizlik hizmetleri), Part-Time ( Günün belli saatleri, haftanın-ayın belli günleri, haftada-on beş günde-ayda bir seferlik ) seçenekleri ile profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında  temizlik hizmetlerinize TALİBİZ.. Tüm ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri  kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri

 

Ofis temizlik Kampanayası için Tıklayınız

Fuar Alanları ve Standlar

FUAR ALANLARI VE STANT  Beta Temizlik Hizmetleri olarak, Firmanızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar stantlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri,koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Aktif Fuar sürecide talebiniz doğrultusunda dönemlik full-time temizlik personeli hizmetimizde devam etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 
Beta Temizlik Hizmetleri

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Beta Temizlik Hizmetleri İnşaat ve tadilat sonrasında Site, Bina, Ev, İşyeri Hastane, Okul, AVM, Plaza Gibi mekânların temizliği konusunda A'dan, Z'ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları,  Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim Detaylı Genel temizlik hizmeti sunmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
BBeta Temizlik Hizmetleri

 

Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik

Fabrika, İmalat hane ve Endüstriyel alanların Genel temizlik hizmetleri, profesyonel ekspertiz sonucu konusunda uzman kontrolörlerimiz gözetiminde yapılarak, çalışma ve iş ortamına hazırlanır. Temizlik hizmetlerinin en zor uygulanabildiği endüstriyel alanlar, mekanik kir ve yağ temizliği konusunda, işinde uzman ekip ve etkili kimyasal desteği ile mümkündür. Beta Temizlik Hizmetleri bu hususta da mevcut tecrübeleri ve referansları ile siz değerli dostlarımıza hizmet sunmaktan onur duyar.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
BBeta Temizlik Hizmetleri

 

Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği

Türüne göre zemin kaplamalarının cilalanması kristalize ve polimerize (süt cila) olarak iki farklı tür ve uygulama değişkenliği göstermektedir Beta Temizlik Hizmetleri olarak ziyadesi ile hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bu uygulama  türüne ücretsiz ekspertiz ve iş bilir ekibimiz ile en muazzam sonuç odaklı profesyonel cilalama işlerinize talibiz.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Kaplama, Cam TemizliğiBinaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve AZAMİ müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan BETA TEMİZLİK, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri

Halı Yıkama

Beta Temizlik Hizmetleri olarak bulunduğunuz her mekânın duvardan duvara zemin halılarını KÖPÜKLÜ halı yıkama sistemi ile iki (2 ) saat sonrasında kullanıma hazır halde yıkamaktayız. Ücretsiz ekspertizimiz ve inanamayacağınız fiyat teklifimizi duymak için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri

duvar ve tavan temizliği

Duvar ve Tavan Temizliği

 

Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören duvar silimi siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 kesin netice alabileceğiniz ve köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar temizlenir. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzeme ile yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

Site Blok Lojman TemizliğiMetropol yaşamın en önemli parçası olan toplu ikamet alanları ( Site, Blok, Plaza, Lojman, Apartman,  vb. ) özellikle ortak kullanım alanları yeterince hijyenik tutulamaz ve düzenli temizlenmez ise başta solunum ve temas yolu ile olmak üzere bir çok bulaşıcı hastalığa adeta davetiye çıkarırlar. BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak bu tür toplu ikamet alanlarında Full-time, ( bordrolu sürekli temizlik hizmetleri personeli )  Partt-time ( günün belli saatleri, haftanın belli günleri ) ve detaylı Genel temizlik hizmetleri ( haftada, on beş günde veya ayda bir seferlik ) olmak üzere hizmet talep edilen alanın gereksinimleri doğrultusunda projelendirilerek temizlik hizmeti sunulmaktadır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 
BBeta Temizlik Hizmetleri

 

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri TemizliğiTüketici Kesimin her türlü tüketim ihtiyacını bir tek noktaya toplayabilmenin en akılcı yolu olan AVM ler, hem konum hem de süreklilik arz eden yoğunlukta oldukları için temiz ve mümkün olduğu kadar bakımlı olmak zorundadır. BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak genel rutin temizlik konusunda uzman kadromuzla büyük alış veriş ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Beta Temizlik Hizmetleri

İbadethane Temizliği

Tüm dinlerin ortak teması olan temizlik, yaşamsal gereksinim kadar, İNANILAN’a en yakın olunan ibadet haneler içinde hayati bir önem arz etmektedir. Beta Temizlik Hizmetleri olarak toplum için bu denli önem arz eden mekânların, hak ettiği şekilde temiz olması adına, tarafımıza ihtiyaç duyulan her an, şüphesiz maksimum hassasiyetle en iyi sonuca ulaşacağımızdan eminiz.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 
Beta Temizlik Hizmetleri

 

 

YANGIN VE SU BASMASI SONRASI TEMİZLİK

 

Yangın ve su baskını, sel gibi üzücü olaylar sonrası bina ve ev temizliği temizlik şirketimizin yaptığı temizlik işleri arasındadır. Su basmış veya selden yağmurdan dolayı zarar görmüş bina ve evlerin su çekme ve genel temizliği için Beta TEMİZLİK şirketi ile irtibat kurabilirsiniz. Su çekme motorlarımız ve tecrübeli personelimizle uygun fiyat ile hizmetinizdeyiz.

Devamını oku: Temizlikçi Bayan

Otel ve Tatil Köyleri Temizliği

Full-time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve partt-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) blok ve ortak kullanım alanları genel ve detaylı rutin temizlik hizmetleri, bodrum, kazan dairesi, depo, koridor ve merdiven boşluk temizlik hizmetleri, ortak kullanım alanları ( kamelya, cafe, restoran bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk park ve bahçeleri, oto park vb.) temizlik hizmetleri, kemirgen ve sürüngen haşere ilaçlama hizmetleri, market servis hizmetleri, açık ve kapalı alan bitki bakım hizmetleri ( bahcevan ) BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri

Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği

 Yangın ve su basması sonrası Temizlik  

 

 Yangın ve Su baskını, gibi üzücü olaylar sonrası Ev ve İş yerleri temizliği BETA TEMİZLİK şirketimizin yaptığı temizlik işleri arasındadır. Yangın çıkmış, Su başmış veya selden    yağmurdan dolayı zarar görmüş Ev ve İşyerlerinin Su çekme ve Genel temizliği için BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ ile irtibat kurabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz. Vidanjör,  Vakum, Su çekme ve kurutma motorlarımız ve tecrübeli personelimizle kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarda sunmaktayız.

  

  Yangın sonrası temizlik 

 Beta temizlik firması yangın söndürme işleminin ardından yangının çıktığı ev ya da iş yerine gelerek hangi eşyaların kurtulabileceğine, hangi eşyaların atılması   gerektiğine ve en az hasarla evi eski haline nasıl getirileceği bakımından detaylı ve geniş çaplı bir keşif  yaparak yangın sonrası temizliğe  başlar. Yangın sonrası temizlik işini basit olarak   algılamamak gerekir, klasik bir temizlik işlemi gibi yapılmamaktadır. Kullanılan malzemeler ve teknikler sıradan temizlik ile oldukça farklıdır.  Bu yüzden yangın sonrası temizlik hizmeti       bilinçsizce yapılacak temizliğin yarardan çok zararı dokunacaktır. Bunun için firmamız bu konuda deneyimli ekip ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.  Hizmet esnasında bütün kimyasal makine    ekipman, personelin ulaşım yemek sgk gibi bütün giderleri firmamız tarafından karşılanır , Bu sayede kayıplarınızı mümkün olduğunca en aza indirebilme olanağı bulabilirsiniz. 

 

Su Basması Sonrası Temizlik

Sel ve su baskını sonrası temizlik, en kısa sürede su tahliyesi, hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin ev, işyeri, yaşam mahallerini su basması plaza, mağaza, otel, fabrika ve benzeri tüm mekânların su baskını sonrası temizlikleri çok hızlı bir şekilde müdahale edilerek su tahliyesi yapılmaktadır. Su basması sonrası siz değerli müşterilerimizin en hızlı şekilde mağduriyetini gidermek ve temizlik Hizmeti en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sunmaktadır.

 


 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
 Beta Temizlik Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği

Beta Temizlik Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasıdır. Ayrıca Beta Temizlik Hizmetleri olarak Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır. Hastane temizliğinde kullandığımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye de Hıfsızha onaylı temizlik ürünleridir. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri