Okul ve Yurt Temizliği

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

okul temizliğiOkul temizliği hijyenik ve sağlıklı bir ortam için çok önem arz etmektedir. Öğrencilerin yoğunluğundan dolayı okulların hijyen, temizlik ve dezenfekte gibi konularda  titiz davranması, düzenli olarak hijyen ve temizliğinin sağlanması gerekir.

Öğrenci sayısı olarak çok fazla öğrencinin  bulunduğu bu ortamda bakteriler hızla üreyebilir ve pek çok öğrencinin hayatının riske atabilecek hastalıklar ortaya çıkabilir. Okulu temiz tutmak için tedarik edeceğimiz temizlik personelinin işidir.

Temizlik Personeli neler yapmalıdır.

Sabah geldiğinde çöpleri toplayıp çöp kovasına atmalıdır. Çöp kovalarındaki çöpleri boşaltıp wc, ve ıslak zeminin bulunduğu alanların temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmalıdır. Öğrencilerin sık kullandığı koridorların, temizlik makineleri ile silinip paspasladık tan sonra bütün alanı firmamızın sağlayacağı dezenfekte pompası ile dezenfekte ederek öğrencilerin geldiği saatten önce hizmeti bitirmelidir. Öğrenim devam ederken gün içerisinde en az saat te bir lavaboları kontrol edip temiz kalmasını sağlamalıdır. Ortak alanlar düzenli olarak silinip temizlenmelidir. Akşam bütün öğrenci çıktıktan sonra, sabah erken saate hazırlık yapılmalıdır. 

OKUL YURT VE KAMPÜSLER  Beta Temizlik Hizmetleri olarak mevcut kamu ve özel tüm eğitim kurumlarına ve eğitime dayalı tüm yerleşkelere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Okullar, kolejler, dershaneler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, kampüsler, üniversiteler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti minimum bedelde sunmaya talibiz. Ücretsiz ekspertiz ve fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Beta Temizlik Hizmetleri