Avm Temizliği (Alışveriş ve Yaşam Merkezi Temizliği)

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

avm temizliğiTüketici Kesimin her türlü tüketim ihtiyacını bir tek noktaya toplayabilmenin en akılcı yolu olan AVM ler, hem konum hem de süreklilik arz eden yoğunlukta oldukları için temiz ve mümkün olduğu kadar bakımlı olmak zorundadır.

Bu temizliğin sağlanması da profesyonellik isteyen bir iştir. Ancak kurumsal çalışan firmalar tarafından temizlenebilir yerlerdir. . AVM temizliği özen ve titizlik gerektiren bir iştir. Aynı zamanda Bir plan dahilinde yapılması gerekir

Avmler de en çok kullanılan yürüyen merdiven ve korkulukları, dinlenme alanları, sert zeminler ve wc, mescit çocuk bakım alanlarının sürekli temizlenmesi, giriş kapılarının periyodik olarak her saat başı kontrol edilip temizlik hizmetini sunmaktır. Yemek bölümlerinde özellikle dikkat edilmesi gerekir. Yemek artıklarının ve masaların daima temiz tutulması ve bu sayede AVM’yi tercih eden müşterilerin memnun olması sağlanmalıdır. Aynı zamanda temizlik işleri yapılırken kullanılacak büyük çaplı ve ses çıkaran makinelerin AVM kapatıldıktan sonra kullanılması gerekir. Banyo ve tuvaletleri özellikle dikkat edip daima temiz tutulmaları gerekir. Çünkü bu yerler günde binlerce insan tarafından kullanılır ve hijyenin en çok önemli olduğu yerlerdir. Aynı zamanda temizlik işini yapan kişilerin profesyonel kişiler olması ve işlerini yaparken AVM müşterilerini rahatsız etmemeleri gerekir.

AVM içinde bulunan çok sayıda müşteri tarafından kullanılan ATM noktası alanlarına temizlik ve dezenfekte edilerek her saat başı temizlenmesi gerekir..

BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak genel rutin temizlik konusunda uzman kadromuzla büyük alış veriş ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.