(0212) 452 33 41              Hizmet Talebi 

Otel Temizliği

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

otel temizliğiKat ve oda temizliği ve dezenfektesi otellerde büyük önem taşır, Odaların . Otellerde, müşterilerin memnuniyeti  sağlanması amacıyla gerçekleştirilen ve müşterinin kullanımına temiz ve hijyenik olarak sunulan odaların temizliği temizlik hizmeti uygulamaları içerisinde en önemli unsurlardan birisini teşkil eder. Boşaltılmış odaların kısa zamanda temiz ve hijyen kurallarına uygun kullanılabilir hale getirilmesi Otel Temizlik ve dezenfekte yapılarak  süratli bir şekilde optimal temizlik uygulamaları gerçekleştirilerek sağlanır. Müşteri memnuniyetinin ideal düzeyde sağlanması için temizlik hizmeti  gerçekleştirilirken, birtakım yöntemlerin uygulanması da zorunlu hale gelir. Uygun temizlik hizmetinin  belirlenmesi için, temizlik ürünlerinin, işgücü ve zaman, kullanılan makina ve gereçlerin profesyonel bir ekip ve ya firma tarafından gerçekleştirilmesi daha faydalı olur.

-Bir Temizlik Planı

Öncelikle temizlik hizmeti verilecek  odaya girdiğinizde temizlenmesi gereken kumaş ve benzeri ne varsa odanızdan çıkarılmalıdır. Odada ki cam, zemin, banyo, wc, yatak ve portmanto v.b gibi alanların uygun makine ve kiyasallar ile temizlenmesi ve yeni temiz çarşaf havlu v.s hızlıca değiştirilip tertipli bir şekilde müşteriye sunulması gerekmektedir.

Beta temizlik şirketi olarak eğitimli Housekeeping hizmetlisi tedariki yapmaktayız ve otel sahibi müşterilerimizin temizlik konusunda otel de kendini daha güvende hissetmesi için haftalık periyotlarla personeli ve yapılan işin takibini gerçekleştirmekteyiz

Full-time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve partt-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) otellerde  genel ve detaylı rutin temizlik hizmetleri, oda ,  koridor ve merdiven boşluk temizlik hizmetleri, ortak kullanım alanları ( kamelya, cafe, restoran bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk park ve bahçeleri, oto park vb.) temizlik hizmetleri, deznfeksiyon ve kemirgen ve sürüngen haşere ilaçlama hizmetleri, market servis hizmetleri, açık ve kapalı alan bitki bakım hizmetleri ( bahcevan ) BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.