Su Deposu Temizliği

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Su Deposu Temizliği

Türkiye genelinde 2001 yılından bu yana  su depolarının fiziksel temizlik ve biyolojik dezenfeksiyon işlemi hizmetine başlamış ve bu kapsamda Depo Temizlik  Dezenfekte Birimini kurmuştur. İSKİ tarafından eğitilmiş profesyonel ekiplerce verilen eğitimlerle, dezenfeksiyon ekipleri çalışmalarını daha sağlıklı yapıyor.

Bugüne kadar yapılan depo dezenfekte faaliyetleri ile yaklaşık 40.000.000 kişinin sağlık risklerini en aza indiren Dezenfekte Birimi, Türkiye’de ihmal edilen ve acil temizlenmesi gereken  apartman depo temizlik hizmetini firma olarak bizde bu hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Yapılan çalışmalar sırasında hayati önem arz eden apartman depolarında  pas, kum, balçık, sülükler ve patojen bakterilerin yanında inşaat atıkları, elbiseler, ayakkabılar, kedi ve fare ölülerine rastladıklarını da unutmayınız ve depolarınız asla ihmal etmeyiniz.

Hizmet Alanlarımız

- Devlet ve özel hastanelerin su depoları,

- Kamu kurum ve kuruluşlarının su depoları,

- Alışveriş merkezleri depoları

- iş merkezleri, fabrika su depoları

-  holdinglerin su depoları

- Apartman su depoları,

-  okul, yurt, cami ve kamu binalarında bulunan su depoları

Firmamızın Dezenfekte Birimi bu hizmeti deneyimli kadrosuyla ülke halkına 7 gün 24 saat vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak için telefonla irtibata geçmek yeterlidir